Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

niedziela, 14 marzec 2021 16:30

Spotkanie z absolwentami

Uczniowie klasy 8a niebawem opuszczą naszą szkołę. Przed nimi jeszcze egzamin ósmoklasisty i wybór liceum. Aby pomóc im w wyborze, zorganizowaliśmy za pośrednictwem Internetu spotkania z absolwentami. Było nam niezmiernie miło gościć uczniów, którzy naszą szkołę opuścili rok temu. Dużą radość sprawili nam absolwenci, z którymi rozstaliśmy

się ponad sześć lat temu. Podczas spotkania nasi absolwenci dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z nową szkołą. Jak wygląda przygotowanie do matury w ostatniej klasie. Jak wygląda edukacja zdalna w ich szkole. Opowiadali o radzeniu sobie w nowych dla nich sytuacjach. Jest nam niezmiernie miło, że nasi absolwenci uczą się w najlepszych w Warszawie szkołach średnich, a swoją przyszłość wiążą z przeróżnymi dziedzinami. Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą naszym uczniom wybrać szkołę swoich marzeń gdzie jeszcze bardziej rozwiną swoje skrzydła.

Wioleta Palusińska

Sławka Jarmoluk-Majewska


Last modified on niedziela, 14 marzec 2021 16:44