Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2023/2024

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

Akcje charytatywne

Akcje charytatywne (44)

czwartek, 05 maj 2022 04:55

Wielkanocna paczka dla Ukrainy

Uczniowie klas drugich, z okazji Świąt Wielkanocnych zorganizowali zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w Warszawie. Uczniowie klas 1-3 zbierali: pampersy, żywność trwałą, proszki do prania, papier toaletowy oraz płyny do mycia naczyń. Dzieci własnoręcznie zapakowały wszystkie produkty oraz ozdobiły pudełka.

Joanna - nauczycielka nauczania dwujęzycznego

poniedziałek, 21 marzec 2022 06:32

Pomoc dla Uchodźców z Ukrainy

Nasza szkolna Społeczność Pro Beanus zorganizowała kolejną akcję mająca na celu pomoc potrzebującym. W środę 9.03.2022 r. nasi Uczniowie przygotowywali kanapki z przyniesionych produktów dla Uchodźców. Kanapki jak również zakupione przez szkołę drożdżówki zostały dostarczone na Dworzec Zachodni i Centralny. Dzięki  pracy naszych

czwartek, 03 marzec 2022 17:25

Społeczność Pro Beanus pomaga Ukrainie

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z całego serca, dziękujemy za wszelkie dary, chęć pomocy, okazane dobro i ogromne pokłady empatii!!! Po niespełna trzech dniach zbiórki, dzięki mobilizacji całej naszej społeczności szkolnej, mogliśmy dołączyć do pierwszego transportu, wysyłanego bezpośrednio na front.

niedziela, 30 styczeń 2022 09:24

Radosny Dom

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice Panie Prezes, Panie Dyrektor, Grono Pedagogiczne z Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 51 im. Jana Brzechwy Dzieci oraz Wychowawcy Domu Dziecka nr 9, który obecnie nazywa się “Radosny Dom”, serdecznie dziękują Państwu za wieloletnią przyjaźń i wsparcie okazywane nam z całego serca. Te wspaniałe gesty

Media

W grudniowy, świąteczny czas nikt nie może pozostać bez odrobiny radości, którą m.in. daje śpiewanie kolęd. Uczniowie naszej szkoły postanowili zadedykować koncert kolęd Mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej, „Chemik”, do których nie mogli się udać ze względu na obostrzenia. Nagrali i z serca zaśpiewali. Wesołych świąt!

Wioleta Palusińska

Media

wtorek, 06 kwiecień 2021 09:56

Czas Wielkiej Nocy

W ten szczególny czas Świąt Wielkiej Nocy nasi uczniowie z klas: 4b, 6a, 6c, 6d, 7a, 7b oraz 8a, chcąc podzielić się dobrym słowem, przygotowali kartki świąteczne dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Chemik” w Warszawie. Kartki zostały wydrukowane i zawiezione Mieszkańcom DPS wraz ze słodkim upominkiem, aby w ten świąteczny czas łączyć się z innymi i sprawić radość.
Zdrowych i wesołych Świąt !

Wioleta Palusińska

Media

sobota, 02 styczeń 2021 14:46

BOŻE NARODZENIE 2020 ROK

W grudniowym miesiącu, w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, nie mogło zabraknąć otwartości serc w niesieniu pomocy innym. Mimo pandemii i pracy szkoły w trybie zdalnym udało nam się połączyć swoje siły i dać radość innym.

Uczniowie klasy 8a oraz 7b zaangażowali się w akcję „Mini Szlachetna Paczka” organizowaną cyklicznie w naszej szkole. Podarkami zostały obdarowanie Dzieci z Domu Dziecka nr 9 „Radosny Dom”.

niedziela, 26 styczeń 2020 11:28

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku uczniowie klas ósmych oraz siódmej wzięli udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z serc naszych uczniów popłynęło wiele dobra i pozytywnej energii.

Nasi Wolontariusze z ogromnym zaangażowaniem poruszali się po dzielnicach Warszawy. Stosowali różne patenty, żeby zasilić puszkę jak największą ilością pieniędzy.

Media

19 grudnia 2019 roku uczniowie klas ósmych - młodzi Wolontariusze wybrali się do Dzieci z Domu Dziecka z misją dzielenia się dobrem z innymi. Był to finał akcji „Mini Szlachetna Paczka”, dzięki której udało nam się zebrać 4210 zł. Zakupiliśmy komputer, myszkę, słuchawki oraz wymarzone prezenty, czym sprawiliśmy ogromną radość Dzieciom!

środa, 18 grudzień 2019 16:21

Klasy ósme w Domu Pomocy Społecznej

14 grudnia 2019 roku nasi Wolontariusze z klas óósmych odwiedzili Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Korotyńskiego w Warszawie. Celem tego spotkania było wspólne kolędowanie, ozdabianie świątecznych pierniczkówów. Było to pełne wzruszeń spotkanie, koncert kolęd wprowadził nas w świąteczny nastrój, a ozdabianie pierniczków sprawiło wszystkim nieskrywaną radość.

Wioleta – pedagog