Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

piątek, 29 listopad 2019 09:15

Pierwsze miejsce w badmintonie chłopców w Mistrzostwach naszej Dzielnicy

W rozgrywanych Mistrzostwach Dzielnicy Ochota Szkół Podstawowych  w badmintonie rocznika 2007/08 nasza szkolna reprezentacja chłopców zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finałów Mistrzostw Warszawy. Chłopcy w składzie: Ignacy, Martin oraz Olek z klasy 7A  pokonali wszystkie szkoły podstawowe w naszej dzielnicy, nie tracąc przy tym nawet seta.

Gratulujemy pierwszego miejsca! W finałach Mistrzostw Warszawy nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie. Po trzech zwycięstwach z mistrzami Włoch, Śródmieścia i Pragi Płd., w meczach o najwyższe lokaty musieliśmy  uznać wyższość drużyn z Białołęki oraz Bielan i niestety odpadliśmy z dalszej rywalizacji zajmując ostatecznie 7 miejsce w Warszawie. Biorąc pod uwagę fakt, że nasi zawodnicy na co dzień nie trenują badmintona w klubach sportowych, a swoją grę doskonalili jedynie na lekcjach WF jest to ogromny sukces i jeszcze raz wielkie gratulacje za wolę walki i zaangażowanie w całych rozgrywkach!
Trener Maciej Romankiewicz