Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

poniedziałek, 13 styczeń 2025 12:44

Apel świąteczny w klasach 1-4

Let's talk about Christmas, czyli świąteczne rozmowy. Tuż przed świętami uczniowie klas trzecich zaprezentowali swoje umiejętności aktorsko-wokalno-taneczne podczas szkolnej akademii. Tym samym przypomnieli społeczności szkolnej tradycyjne związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Ponadto mogliśmy się dowiedzieć, jak te święta obchodzone są w
innych krajach. Z pewnością aktywnie oglądając występ klas trzecich mogliśmy poczuć świąteczną atmosferę oraz magię zbliżających się dni.
Aneta  - nauczycielka edukacji dwujęzycznej

MERRY CHRISTMAS EVERYONE!Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym każdy powinien odnajdywać w sobie dobro. Czy tak jest zawsze? O tym mogli przekonać się uczniowie klas czwartych, oglądając spektakl inspirowany 'Opowieścią wigilijną' K. Dickensa w wykonaniu Koła Teatralnego. Wszyscy uczniowie wykazali się dużym kunsztem aktorskim. Ich gra była pełna otwartości i szczerości. Swoim przedstawieniem szkolni aktorzy wprowadzili nas w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie pojawiły się na naszym grudniowym apelu, ponieważ czekała nas muzyczna podróż, podczas której uczniowie wykonali świąteczne piosenki w różnych językach.

Marta - nauczycielka języka polskiego

 

Last modified on poniedziałek, 13 styczeń 2025 13:15