oraz sztucznego oddychania. Uczniowie mieli również możliwość przećwiczenia układania poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, obsługi AED, postępowania w przypadku hipotermii oraz prawidłowego wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej były cennym i praktycznym doświadczeniem, które zwiększyło wiedzę uczniów oraz ich pewność działania w sytuacjach zagrożenia życia. Zdobyte umiejętności mogą okazać się niezwykle ważne i pomocne w codziennym życiu.
Milena nauczycielka języka niemieckiego


