Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

poniedziałek, 25 maj 2026 14:23

Sukces naszych uczniów w Powiatowym Dwujęzycznym Konkursie Matematycznym „Plus – Minus”

Z ogromną radością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów naszej szkoły, którzy osiągnęli znakomite wyniki w Powiatowym Dwujęzycznym Konkursie Matematycznym „Plus – Minus” i znaleźli się w gronie laureatów! Organizatorem konkursu jest: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie – Wesołej. Celem konkursu jest

popularyzacja matematyki oraz języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, a także dążenie do podnoszenia jakości nauczania matematyki.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas V–VI oraz VII–VIII, a rywalizacja odbywa się w dwóch etapach – szkolnym i powiatowym.

Laureaci konkursu:

I miejsce
Zdobysław klasa 6c

II miejsce
Tomasz 6c
Orset 6a
Anastazja 6a

III miejsce
Vlada 6b
Natalia Gębicka 6c
Michał 6b
Jan 5a

Szczególne wyróżnienie kierujemy do Jana z 5a, który jako jedyny uczeń klasy piątej znalazł się w gronie laureatów w kategorii klas V–VI. To wyjątkowe osiągnięcie zasługuje na ogromne uznanie!

Tegoroczna edycja konkursu znajduje się na kuratoryjnej liście konkursów punktowanych do liceum. Uzyskanie tytułu laureata w konkursie powiatowym pozwala uczestnikom zdobyć dodatkowy punkt podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów, rozwijania matematycznych pasji i kolejnych osiągnięć!

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów!

Katarzyna nauczycielka matematyki

Last modified on poniedziałek, 25 maj 2026 14:28