Login

English is fun! & Deutsch? Einfach!

Orły Ochota

Oferta programowa

KLASY 0 – III oferta_programowa

16 - 18 godz. kształcenie wczesnoszkolne                                         

5 godz.   jęz. angielski

2 godz.   jęz. niemiecki (od klasy 1)

1 godz.   muzyka

1 godz.   taniec

2 godz.   w-f

1 godz.   basen (w miesiącach IX, X, XI i III, IV, V, VI) od klasy 1

1 godz.   tenis ziemny (w miesiącach IX, X, XI i III, IV, V, VI)

1 godz.   edukacja informatyczna

1 - 2 godz.   religia/etyki/filozofii

KLASY I - III w systemie dwujęzycznym

22 godz. zintegrowane nauczanie wczesnoszkolne w systemie dwujęzycznym

2 godz.   jęz. niemiecki

1 godz.   muzyka

1 godz.   taniec

2 godz.   w-f

1 godz.   basen (w miesiącach IX, X, XI i III, IV, V, VI) od klasy 1

1 godz.   tenis ziemny (w miesiącach IX, X, XI i III, IV, V, VI)

1 godz.   edukacja informatyczna

1 - 2 godz.   religia/etyki/filozofii

KLASY IV – VI

5 godz.   jęz. polski

5 godz.   matematyka

6 godz.   jęz. angielski

2 godz.   jęz. niemiecki

1 godz.   plastyka

1 godz.   zajęcia techniczne

2/3 godz.   przyroda

1/2 godz.   historia

1 godz.   zajęcia komputerowe/informatyka

1 godz.   religia

1 godz.   filozofia

3 godz.   w-f

1 godz.   basen i 1 godz. tenis ziemny (w miesiącach IX, X, XI i III, IV, V, VI)

1 godz.   godz. wychowawcza

1 godz.   muzyka

Opieka  pedagoga

KLASY VII - VIII w systemie dwujęzycznym

5 godz.   jęz. polski

5 godz.   matematyka (dwujęzycznie)

6 godz.   jęz. angielski ( z CLIL i kultura krajów anglojęzycznych) - podział na grupy zaawansowania

2 godz.   jęz. niemiecki - podział na grupy zaawansowania

2 godz.   biologia (dwujęzycznie)

2 godz. geografia (dwujęzycznie)

2 godz. chemia

2 godz. fizyka

2 godz.   historia

2 godz.   informatyka

1 godz.   religia

1 godz.   filozofia (dwujęzycznie)

3 godz.   w-f

1 godz.   plastyka i 1 godz. muzyka

1 godz.   basen i 1 godz.   tenis ziemny (w miesiącach IX, X, XI i III, IV, V, VI)

1 godz.   godz. wychowawcza

1 godz.   muzyka

Opieka  psychologa

Zajęcia dodatkowe (płatne):

-        judo

-        szachy

-        ceramika

-        lubię gotować (w klasach 4-7)

-        klub piłkarski

Zajęcia dodatkowe (bezpłatne):

-        koło instrumentalne

-        koło taneczne

-        koło sportowe

-        koło plastyczne

-        koło gier planszowych

-        koło teatralne

-        koła przedmiotowe

-        koło filozoficzne

-        historyczne gry strategiczne

-        mały i duży konstruktor

-        szukamy talentów (indywidualne zajęcia dla uczniów wyjątkowo zdolnych)

 

szkoła z klasa
radosna szkola
istaling
Tabliczka
Odkrywcy
Brithish council