Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

czwartek, 09 wrzesień 2021 07:20

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września jak co roku zaskoczył zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Niemniej jednak pewnym krokiem i w radosnym nastroju przekroczyliśmy progi nowego budynku szkoły. Mimo tego, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w wąskich gronach wychowawców klas i ich podopiecznych, mamy nadzieję, że nadchodzący rok uda nam sięspędzić, nie tracąc bezpośredniego kontaktu, który jest tak ważnym elementem edukacji. 

Ten rok będzie szczególnie ważny dla tegorocznych ósmoklasistów, którzy nie tracą pogody ducha, bo zamierzają mądrze wykorzystać 265 dni, które zostały im do egzaminu.

Szczególnie ciepło zostali powitani w naszej szkole wszyscy pierwszoklasiści, którym pani dyrektor Wanda Majewska życzyła samych sukcesów edukacyjnych, oraz tego aby nasza szkoła stała się miejscem, w którym znajdą inspirację i szansę rozwoju.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów.

W imieniu polonistek
Adrianna Janusz

Last modified on czwartek, 09 wrzesień 2021 07:24