Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

piątek, 06 marzec 2020 11:54

Absolwenci z wizytą u klas 8

Uczniowie klas ósmych poza przygotowaniem do swojego pierwszego poważnego egzaminu dużo czasu poświęcają na wybór szkoły średniej. Korzystają z dni otwartych, targów czy stron internetowych. Na doradztwie zawodowym z panią pedagog dowiadują się o swych atutach, ukrytych talentach i razem szukają najbardziej odpowiednich profili.

Z pomocą przesili też nasi absolwenci. Uczniowie, którzy ukończyli naszą szkołę uczą się w najlepszych liceach i technikach w Warszawie. Na spotkanie 27 i 28 lutego przybyli przedstawiciele szkół takich jak Bednarska, LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, LO im. Jana Zamoyskiego, LO im. Hugona Kołłątaja, Technikum Mechatroniczne, LO im. Juliusza Słowackiego czy LO im. Tadeusza Rejtan. Niezmiernie jest nam miło, że nasi absolwenci tak chętnie i z otwartością do nas przybyli. Za co im bardzo dziękujemy. Dostaliśmy też dużo pozytywnej opinii zwrotnej, że w naszej szkole panuje wspaniała atmosfera. Mamy nadzieję, że te spotkania pomogą naszym uczniom wybrać szkołę swoich marzeń gdzie jeszcze bardziej rozwiną swoje skrzydła.

Wioleta Palusińska – pedagog szkolny

Sławka Jarmoluk-Majewska – wychowawca klas 8