Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

piątek, 02 luty 2018 05:53

ZNAMY LAUREATKI DYKTANDA (NIE TYLKO) DLA MISTRZÓW 2017!

Z radością informujemy, że w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu Dyktando (nie tylko) dla mistrzów 2017, organizowanego przez Instytut Rozwoju Oświaty, znalazły się aż dwie uczennice z naszej szkoły: Lena Jamiołkowska (4B) i Michalina Gilewicz (6A). Obie entuzjastki ortografii uplasowały się na 5.miejscu, zdobywając aż po 136 punktów na 140 możliwych! Zapracowały tym sposobem na dyplom laureata oraz nagrodę książkową.

Ponadto, aż jedenaścioro uczniów z klas 4-7 otrzymało dyplom wyróżnienia, zajmując miejsca od 6. do 14., a trzynaściorgu uczestnikom przyznano dyplom uznania. Wyniki naszych podopiecznych stanowią nie lada wyróżnienie, zważywszy na fakt, iż do konkursu przystąpiło aż 2230 uczniów z klas 4-6 i 1153 z klas 7 z całej Polski. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pojedynków z ortografią, zwieńczonych laurem zwycięstwa!

Klaudia Łachacz, Edyta Kuśmirek