Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

wtorek, 25 czerwiec 2024 04:11

Złota Szkoła NBP

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała tytuł „Złotej Szkoły NBP” za udział w IV edycji programu. Tytuł ten przyznawany jest szkołom, które zdobyły minimum 25 punktów łącznie za trzy zadania: lekcję z ekonomią, debatę szkolną i warsztat uczniowski. Potwierdzeniem uzyskania tytułu jest certyfikat Narodowego Banku Polskiego.

Konkurs „Złote Szkoły NBP” ma na celu promowanie wiedzy ekonomicznej wśród młodzieży, rozwijanie umiejętności analitycznego myślenia oraz przygotowanie uczniów do świadomego uczestnictwa w życiu gospodarczym i finansowym. Uczestnictwo w konkursie wymagało od naszych uczniów i nauczycieli zaangażowania oraz kreatywnego podejścia do realizacji zadań, co zaowocowało zdobyciem tego prestiżowego wyróżnienia.

To wyróżnienie jest dowodem na zaangażowanie naszych uczniów i nauczycieli w rozwijanie wiedzy ekonomicznej oraz umiejętności debaty i pracy zespołowej. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Skład Drużyny: Mateusz Bujak, Patryk Bujak, Aliya Prithiani, Olaf Hermanowicz, Jakub Kliczkowski, Jakub Okoński, Anna Szumowska, Hanna Wasylczyk, Wojciech Zawadzki, Wojciech Żuchowski, Łukasz Przanowski, Piotr Komosa.

20240308 133622 Copy