Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

czwartek, 20 czerwiec 2024 04:06

Uroczyste Zakończenie Szkoły Podstawowej dla klasy 8 

Po ośmiu latach nauki nadszedł czas dla uczniów klasy 8A na uroczyste zakończenie szkoły podstawowej. Dnia 17 czerwca tego roku, o godzinie 16:00 rozpoczęła się oficjalna część uroczystości, a tuż po niej wyczekiwany bal ósmoklasisty.Młodzież w eleganckich galowych strojach stawiła się tuż przed czasem w towarzystwie swoich

rodziców. Po zajęciu miejsc, przywitaniu gości i rozpoczęciu uroczystości, głos zabrała pani dyrektor Izabela Stelmasiak, która wraz z panią prezes Hanną Tuchalską rozdała uczniom złote, srebrne i brązowe odznaki im. Jana Brzechwy, a także inne nagrody za osiągnięcia i sukcesy ósmoklasistów. Uroczystość zwieńczył taniec Poloneza w wykonaniu uczniów i pod mistrzowskim okiem pana Marka Siary. Emocji nie było końca,  flesz kamer z każdej strony, i wielkie wzruszenie, które zawsze towarzyszy takim okazjom. Następną częścią programu był wyczekiwany bal. Muzyka z play listy płynęła z głośników, kolorowe światła, baloniki, i serpentyny. Na przekąskę pizza, ciasteczka i inne frykasy odpowiednio dobrane dla ósmej klasy. Niespodzianką była maszyna do waty cukrowej, tak aby można było ukręcić sobie trochę słodyczy na patyku. Młodzież bawiła się do 22:00, tak aby ciszy nocnej nikomu nie zakłócić  i grzecznie do domu wrócić. 

Uroczystość zakończenie szkoły podstawowej bardzo się udała, bawili się uczniowie,  przez chwile nauczyciele, a nawet późnym wieczorem zatańczyli rodzice. Było tak sympatycznie, miło i radośnie, że żal było się rozchodzić. Ale cóż, przychodzi czas, że wszystko się kiedyś kończy, ale też nowe zaczyna a nasi uczniowie stoją już u progu tego co nowe, niesamowite, pełne niespodzianek i wróżące dobrą przyszłość. Dlatego, My wszyscy życzymy Im wszystkiego najlepszego. 

Anna wychowawczyni klasy 8

 

Image Gallery