Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

wtorek, 26 grudzień 2023 14:14

Mistrzostwa Dzielnic Ochota Szkół Podstawowych w koszykówce

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły z klas 5-7 zajęła drugie miejsce w w ramach LVII WOM w młodszej kategorii wiekowej - 2011/12. Dziewczyny dały z siebie 100% procent w każdym meczu. Grały kreatywnie, zaprezentowały dużo pięknych akcji zespołowych i indywidualnych. Do najwyższego stopnia podium zabrakło bardzo niewiele. Nasze

zawodniczki są bardzo zmotywowane do tego aby w przyszłym roku zdobyć mistrzostwo. Jesteśmy przekonani, że trenując w dalszym ciągu z takim wysokim zaangażowaniem na lekcjach w-f, ten cel zostanie osiągnięty. 

Serdecznie gratulujemy!

Zakończyliśmy rozgrywki w ramach Mistrzostw Ochoty w koszykówce chłopców w kategorii "dzieci". Spośród sześciu szkół biorących udział w zawodach reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce. Zawody były rozgrywane systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach z których dwie pierwsze drużyny uzyskiwały awans do półfinałów. W pierwszym meczu nieznacznie ulegliśmy szkole 152. W drugim pewne zwycięstwo z 175-tą dało nam awans do półfinału w którym po bardzo emocjonującym meczu przegraliśmy jednym punktem z szkołą nr 264. Mecz o trzecie miejsce chłopcy mieli od początku pod kontrolą i w bardzo ładnym stylu wygrali z Bednarską. Gratulujemy bardzo dobrej i zaciętej gry wszystkim zawodnikom!

Maciej - nauczyciel wychowania fizycznego

1000015319 Copy

 

Last modified on wtorek, 18 czerwiec 2024 07:41