Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

poniedziałek, 27 czerwiec 2016 07:14

Podium drużyny piłkarskiej

 w Lidze Deichmanna Drużyna Orłów Ochota składająca się z zawodników naszej szkoły przez dwa miesiące uczestniczyła w rozgrywkach ligowych Minimistrzostwa Deichmanna 2016. System rozgrywek wzorowany był na mistrzostwach Europy, dlatego naszej drużynie przydzielono kraj Chorwację.

Po wielu zaciętych i wyrównanych spotkaniach nasi zawodnicy wywalczyli wspaniałe trzecie miejsce. Wielkie gratulacje, tym bardziej że nasi chłopcy rywalizowali z zawodnikami o rok od siebie starszymi.

W przyszłym roku startując w swoim roczniku na pewno powalczymy o pierwsze miejsce!

Skład drużyny:

Antek Borycki

Michał Kołodziejski

Krzysztof Kuc

Kosma Karwowski

Maciek Mokrzycki

Wojtek Nowacki

Łukasz Przygocki

Andrzej Albera

Choudhary Karun

Maciej Kuras

Trener: Maciej Romankiewicz