Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

czwartek, 08 wrzesień 2022 06:22

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Wakacje 2022 niezaprzeczalnie dobiegły końca, o czym zdecydowała się nam przypomnieć nawet pogoda, przynosząc ochłodzenie i znacznie ograniczając możliwości dalszego plażowania. Dla wielu naszych podopiecznych koniec ten jest jednocześnie początkiem szalenie ważnego etapu. Wśród nich należy wymienić naszych pierwszoklasistów, którzy postawili właśnie pierwsze kroki w nowej, ekscytującej roli uczniów.

Zmianę odczują także szóstoklasiści, ponieważ z początkiem nowego roku zasiądą już w innych ławkach niż dotychczas, zasilając grono uczniów w budynku na ulicy Włodarzewskiej.

Rok szkolny 2022/2023 będzie szczególnie istotny również dla naszych ósmoklasistów. Już dziś życzymy im wystarczającej determinacji i siły, by wyjść zwycięsko z egzaminacyjnej batalii, a także mądrości i uśmiechu, by inspirować młodszych kolegów i koleżanki.

Rok pełen wielkich wyzwań wymaga odpowiedniej inauguracji. Taka też rzecz jasna miała miejsce w naszej szkole. Podczas uroczystości uczniom z najwyższymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem zostały wręczone Odznaki Jana Brzechwy, a licznym laureatom konkursów ogólnopolskich – nagrody książkowe i nie tylko.

Rozpoczęcie roku szkolnego uświetniły przemówienia dyrekcji. W budynku na ulicy Harfowej dzieci usłyszały pokrzepiające i inspirujące słowa Pani Dyrektor Majewskiej, nasi starsi uczniowie zaś otrzymali życzenia wielu sukcesów i nieustannego rozwoju od Pani Dyrektor Stelmasiak.

My także dołączamy się do życzeń i mocno wierzymy, że każdy dzień tego roku szkolnego przyniesie Wam mniejsze lub większe zwycięstwa. 

Katarzyna – nauczycielka j. polskiego

More in this category: Eksperyment z ziemniakiem »